fbpx
23.02.2020
בית פלוגת הכותל
מה מתרחש כאשר חבורה של צעירים פעילי תנועת בית"ר, ציונים, מחליטים להקים מערך הגנה על תושבי הרובע היהודי והעיר העתיקה דרך המוסלמים והבריטים? מי היא הפלוגה אמיצת הרוח והחזקה שהסכימה לסכן את חייהם של חבריה למען תקיעה בשופר במוצאי יום כיפור?
מעבר לאתר
10.06.2019
מפת מידבא
מעבר לאתר
06.05.2019
בית הכנסת מנחם ציון
חישבו רגע על שמו של בית הכנסת הראשון של האשכנזים – "מנחם ציון", כמה תקוות, כמה גאווה, כמה שמו מעיד בין היתר על ייעודו. מנחם ציון הוא אגפו הראשון של בית הכנסת 'החורבה', אשר שימש כבר מבנייתו כמרכז הפרושים בירושלים.
מעבר לאתר
14.10.2018
הבריכה המדורגת - מרכז מידע
החפירות הארכאולוגיות בשנת 1967 גילו לנו עולם שלם של היסטוריה – 3000 שנות היסטוריה. את המקווה המיוחד, שהוא מעין בריכה מדורגת גילו במקום אשר בעתיד יהפוך לכיכר המרכזית של הרובע היהודי.
מעבר לאתר
11.12.2017
בית הכנסת החורבה
מעטים הם המבנים הנעשים סמלים כה מובהקים בנופה של עיר, על אחת כמה וכמה בעיר כה עמוסת סמלים כירושלים. בית הכנסת 'החורבה' זכה במהלך השנים למעמד ייחודי ומובהק זה.
מעבר לאתר
13.06.2021
סיור מודרך בדוידסון
מתי לאחרונה ביקרתם באתר מתקופת בית המקדש השני? ראיתם מקוואות עתיקים, רחובות ושוק ססגוני ואת שרידי הרחוב העמוס? אנחנו מזמינים אתכם לסיור מודרך במרכז הארכאולוגי דוידסון – מקום בו הסטוריה וחוויה נפגשים. תהנו משעת הדרכה ייחודית, חוויתית ומתאימה לכל גיל! (ההדרכה בעברית). מחכים לכם בכניסה לאתר בימים א – ה בשעות 13:30 ו 17:00 יש להרשם לסיור מראש! להרשמה לסיור לחץ כאן.   ניפגש בסמטאות
מעבר לסיור
19.04.2021
3,000 שנה בשעתיים! סיור ברובע היהודי
מעבר לסיור
21.03.2021
פסח ברובע היהודי!
מעבר לסיור
03.03.2021
הדרכות ואתרים ברובע
איך להזמין הדרכות וכניסות לאתרים? אתרי החברה פתוחים למבקרים לפי הנחיות משרד הבריאות. כחלק מההנחיות חובה להירשם מראש לכל ביקור באתרים ולכל הדרכה. בטלפון: *4987 או בשליחת מייל: [email protected] אנו מפעילים את האתרים: הרובע ההרודיאני, הבית השרוף, בית כנסת החורבה, בית פלוגת הכותל והמגדל הישראלי. אתם מוזמנים להגיע ולבקר באתרים ולהנות מהדרכה איכותית, ימי גיבוש וחוויה למשפחות, עובדים, בתי ספר ועוד!  
מעבר לסיור
06.12.2020
סיור חנוכיות בירושלים, סיור חנוכיות בעיר העתיקה
החורף השנה יוצאים לסיורי חנוכיות משפחתיים ואינטימיים! בואו להנות מסיורי חנוכיות המותאמים לקבוצות קטנות, בהם נספר את סיפור חג החנוכה, נכיר את גיבורי הרובע היהודי וירושלים בימים ההם ובזמן הזה דרך משחקים, סיפורים וחוויה מהנה! את הסיור נתחיל השער יפו ולאחר מכן נכנס אל תוך העיר העתיקה, הרובע היהודי. נטייל בסמטאות ונראה הדלקת חנוכיות ואת החג ברובע, ננשמע על הלוחמים והמכבים, גיבורי תש"ח ועוד המון הפתעות שלא ידעתם שקרו בחג החנוכה. הסיורים כוללים כניסה לאתר תיירות. אורך הסיור כשעתיים. יש סיורים בשעות הבוקר ויש בערב. מוזמנים להרשם ולשמור לכם מקום – בטלפון 4987* או במייל [email protected] הסיור מועבר בשפות: עברית, אנגלית, ספרדית וגרמנית. *כל הסיורים הם לפי הנחיות התו הסגול – עד עשרה אנשים בקבוצה בסיור הכולל אתר סגור ניתן להגיע לסיור באתרים הפתוחים בלבד, עד 20 אנשים בקבוצה.   ניפגש בסמטאות!
מעבר לסיור
22.11.2018
בר מצווה
אתרי הרובע היהודי ממתינים לכם כבר 3,000 שנה! לא תבואו?! בר מצווה בקונספט "בר-ברובע". אירועי שיא בהתאמה אישית מוקפדת ואלגנטית עם זווית אחרת.  
מעבר לאירוע
22.11.2018
חתונה
במתחם המקום המיוחד ביותר בעולם, במקום בו העבר והעתיד נפגשים, במקום בו חווים את ההיסטוריה ובאווירה של ירושלים הקסומה – תוכלו לקיים חופה בלתי נשכחת.
מעבר לאירוע
22.11.2018
טקסים ואירועים
במתחמי האירועים שלנו הפרוסים על שטחים רחבי ידיים, באזור הרובע היהודי והכותל, באתרים היסטוריים מקורים ומוצלים, במיקום ייחודי שאין שני לו בכל העולם.
מעבר לאירוע
22.11.2018
בת מצווה
רוצים להפוך את בת מצווה של בתכם לאירוע מרגש ומיוחד? בת מצווה בקונספט "רובע- IT" אירועי שיא בהתאמה אישית מוקפדת ואלגנטית עם זווית אחרת.
מעבר לאירוע
מידע למבקר
אתרי תיירות
סיורים ברובע
יומן פעילויות
{{ $root.choicedDate }}
{{ data.startTime }}
{{ data.title }}
לא זמין
/
זמין
לרכישה +
לא זמין
/
זמין
לכל הפעילויות