מבצע חופשת קיץ

מבצע חופשת קיץ

פעילות קייצית ברחבת החורבה
מתאריך: 01.01.1970

מבצע חופשת קיץ


לרגל חופשת הקיץ, החברה לשיקום ופיתוח הרובע היהודי בירושלים מזמינה את הקהל הרחב לעלות לרגל לעיר הבירה וליהנות מחוויה משפחתית הכוללת משחק חוויתי למשפחות- בקצב הרובע, משחק ניווט אינטראקטיבי, סיורים ברחבי הרובע היהודי וכניסה משולבת לאתרים השונים. הסיורים והפעילויות יינתנו מתחילת יוני עד סוף אוגוסט במחירי השקה מיוחדים.

סיורי JTour – 3000 שנה בשעתיים (הסיורים בעברית ובאנגלית)


JTOUR הינם סיורים לבודדים ולקבוצות שיחנכו לראשונה ביום ירושלים. הסיורים יפעלו באופן סדיר ומדי יום במהלך כל השנה. למשך הקיץ, הסיורים ניתנים ( בעברית ובאנגלית)במחירי השקה: 25 ₪ בלבד למבוגר ו-10 ₪ לילד (מגיל 3 ועד 18).

בכל יום יצאו סיורי JTOUR  3000 שנה בשעתיים בעברית בשעה 16:00, ובאנגלית בשעה 11:00.

היציאה לסיורים רק ברישום מוקדם באתר: www.JTICKET.org.il

מסלול הסיור: היציאה משער יפו, מול מרכז המידע של משרד התיירות,דרך השוק. שם יפגשו עם בעלי חנויות אותנטיות, ויעברו ליד אכסניית המצודה עד לתצפית על ארבעת הרבעים, הסיור  יעבור דרך הסמטאות הקסומות של הרובע היהודי  אל החומה הרחבה שבנה המלך חזקיה לפני 2700 שנה, משם לקארדו ביזנטי, מחודש בפסיפסים יפהפיים, הרחוב הראשי של ירושלים לפני כ-2000 שנה.

דרך כניסה נסתרת השמורה רק למסיירי תיירות הרובע, יכנסו למרתף של בית יהודי מימי בית המקדש השני, יטפסו לבית כנסת החורבה ויעלו  לכיפה, שם ייהנו מנוף מרהיב מהתצפית הכי יפה בירושלים. הסיור ימשיך בסמטאות היפות של הרובע היהודי לאתר הבנייה של אחד מבתי הכנסת המפוארים והמיוחדים בעולם, תפארת ישראל, ימשיכו לרובע ההרודיאני, שם יתארחו בסלון עשירי ירושלים בתקופת בית המקדש השני ויסיימו את הסיור בכותל, מקום מושא התפילה של העם היהודי לאורך כל הדורות. (יתכנו שינויים במסלול)

כרטיס JTICKET (עברית ובאנגלית)


החברה לשיקום ופיתוח הרובע היהודי בירושלים, יזמה את כרטיס JTICKET. כרטיס משולב ומוזל של האטרקציות והאתרים השווים בעיר העתיקה. מדובר במיזם שמטרתו להקל על התייר בבחירת האתרים והפעילויות ולהפחית בעלויות. את הכרטיסים ניתן לרכוש באתרי התיירות ברובע. הכרטיס ניתן למימוש במשך חודש, כאשר מימוש כל כניסה לאתר או כל פעילות אחרת הינה חד פעמית.

ניתן לבחור ארבע אטרקציות/פעילויות/אתרים מהרשימה המוצעת: מערת צדקיהו, ארבעת בתי הכנסת הספרדים, בוטיק סנטרל (קפה ומאפה), הרובע ההרודיאני, טיילת החומות (דרומי), בית כנסת החורבה, בית פלוגת הכותל, המגדל הישראלי, מרכז אריאל לבית ראשון (יד בן צבי), הבית השרוף המחודש, חווית התנ"ך VR, לחיות את התנ"ך, מוזיאון חצר היישוב הישן, מרכז מורשת מנחם בגין, רכבת הכותל, בית הכנסת מנחם ציון. מחיר הכרטיס: 85 ₪. לרכישת כרטיסים ולמידע נוסף: www.JTICKET.org.il

בקצב הרובע - משחק חדש למשפחות (עברית בלבד)


חווית גיבוש משפחתית והרבה כיף ברחבי הרובע היהודי. כל משפחה תקבל תיק עם משימות ואביזרים ותצא להרפתקה בין הסמטאות הקסומות ומתחת לאדמה ברחבי הרובע היהודי. המשחק יפגיש את המבקרים עם עברה המפואר של העיר העתיקה לאורך כל תקופות ההיסטוריה, במהלכו יפענחו כתב סתרים, ירכיבו פאזלים, ישחקו במסלול בין עתיקות ומסתורין ויסיימו עם תאריכון של התקופות ההיסטוריות בירושלים שיזכירו למשתתפים מה עבר על העיר הכל כך מיוחדת – ירושלים.

מחיר המשחק 125 ₪ למשפחה.
להזמנת המשחק: www.rova-yehudi.org.il

בריחה אל העבר - משחק אינטראקטיבי (עברית בלבד)


משחק אינטראקטיבי חדש לכל המשפחה שנחנך בימים אלה ברובע היהודי. מחלקת התיירות של החברה לשיקום ולפיתוח הרובע היהודי, בשיתוף עם חווית התנ"ך משיקות "רכבת מהירה" שתיקח את המבקרים ברובע למסע מרהיב אל העבר, באמצעות טכנולוגיה עתידנית, ובתפאורה היפה בעולם, של הרובע היהודי בעיר העתיקה בירושלים. המשתתפים במשחק יעברו בין סמטאות הרובע, מעברים תת קרקעיים נעלמים וחפירות, יגששו את דרכם בפענוח ובפיתוח כתבי חידה מאתגרים. את המשחק ילוו עזרים טכנולוגיים מהמתקדמים ביותר בתחום, טאבלטים וטכנולוגיית מציאות רבודה ייעודיים לחוויה תיירותית בלתי נשכחת.

אורך החוויה כשעה וחצי.
עלות - 250 ₪ למשפחה.
הזמנה דרך www.rova-yehudi.org.il.
את הטאבלים אוספים בקארדו המקורה בחווית התנ"ך.

 

ניתן לקנות כרטיסים בקופות האתרים ובמרכז המידע בכיכר החורבה

לפרטים נוספים: 4987* / [email protected]
מידע למבקר
אתרי תיירות
סיורים ברובע
יומן פעילויות
{{ $root.choicedDate }}
{{ data.startTime }}
{{ data.title }}
לא זמין
/
זמין
לרכישה +
לא זמין
/
זמין
לכל הפעילויות