23.02.2020
בית פלוגת הכותל
מה מתרחש כאשר חבורה של צעירים פעילי תנועת בית"ר, ציונים, מחליטים להקים מערך הגנה על תושבי הרובע היהודי והעיר העתיקה דרך המוסלמים והבריטים? מי היא הפלוגה אמיצת הרוח והחזקה שהסכימה לסכן את חייהם של חבריה למען תקיעה בשופר במוצאי יום כיפור?
מעבר לאתר
10.06.2019
מפת מידבא
מעבר לאתר
06.05.2019
בית הכנסת מנחם ציון
חישבו רגע על שמו של בית הכנסת הראשון של האשכנזים – "מנחם ציון", כמה תקוות, כמה גאווה, כמה שמו מעיד בין היתר על ייעודו. מנחם ציון הוא אגפו הראשון של בית הכנסת 'החורבה', אשר שימש כבר מבנייתו כמרכז הפרושים בירושלים.
מעבר לאתר
14.10.2018
הבריכה המדורגת - מרכז מידע
החפירות הארכאולוגיות בשנת 1967 גילו לנו עולם שלם של היסטוריה – 3000 שנות היסטוריה. את המקווה המיוחד, שהוא מעין בריכה מדורגת גילו במקום אשר בעתיד יהפוך לכיכר המרכזית של הרובע היהודי.
מעבר לאתר
11.12.2017
בית הכנסת החורבה
מעטים הם המבנים הנעשים סמלים כה מובהקים בנופה של עיר, על אחת כמה וכמה בעיר כה עמוסת סמלים כירושלים. בית הכנסת 'החורבה' זכה במהלך השנים למעמד ייחודי ומובהק זה.
מעבר לאתר
03.09.2020
ציונות ברובע
הרובע היהודי וסמטאות העיר העתיקה חוו שנות היסטוריה אשר טומנות בחובן אנשים שפעלו למענה תוך סיכון נפשם ומתוך רצון להגן על העיר החשובה. אנו מזמינים אתכם לסיור מרתק בו נכיר דמויות ואירועים שהשפיעו רבות  על האזור כאשר המכנה במשותף לכולם – הציונות.  
מעבר לסיור
12.07.2020
מתכננים חופשה בירושלים? הזמינו לילה ובואו לטייל בחינם ברובע היהודי!
מתכננים חופשה לירושלים? הזמינו לילה בירושלים וקבלו הטבה מיוחדת! תיירות הרובע בשיתוף עיריית ירושלים מזמינה אתכם להגיע לחופשה מרגיעה ומהנה בירושלים ולבקר בחינם ברובע היהודי! אתם מוזמנים לצאת לסיור "על מה חרבה ירושלים" (בעברית) במיוחד לימי שלושת השבועות, ביו המצרים, נצא לסיור המספר את סיפורי חורבן בית המקדש הראשון והשני ואת נבואות הנחמה. * הסיור הוא כשעתיים. כולל הדרכה וכניסה לאתרי הרובע היהודי: הרובע ההרודיאני והבית השרוף. רק רוצה לבקר באתרים? אתם מוזמנים לבקר בשני אתרים לבחירתכם מבין: בית פלוגת הכותל, בית כנסת החורבה, הרובע ההרודיאני והבית השרוף. כל האתרים הם בהתאם להנחיות משרד הבריאות. הכניסה לבית פלוגת הכותל ולבית הכנסת החורבה מצריכה הרשמה מראש! לרכישת כרטיסים: לסיור לחצו כאן. לכניסה לשני אתרי תיירות לחצו כאן. או דרך מרכז המידע: 4987 *. ניפגש במסטאות! * שימו לב: ההטבה היא לאורחי המלון השוהים בירושלים רק במסגרת הפרויקט, השתתפות בהצגת שובר שתקבלו במלון בו אתם שוהים. * השובר אישי ואינו ניתן להעברה, שובר אחד לכל משתתף. * תוקף ההטבה: כרטיס לכניסה משולבת לשני אתרים – עד ה- 07/23/20, סיורים מודרכים 'על מה חרבה ירושלים?' עד לתאריך 07/28. * כניסה לאתרים בשעות הפעילות המצוינות באתר בתקופת קורונה.
מעבר לסיור
23.06.2020
סיורים וירטוליים ברובע היהודי (ירושלים)
לא מצליחים לצאת מהבית האלה זאת רוצים לטייל בירושלים? אנו מזמינים אתכם לבקר ברובע היהודי ובירושלים העתיקה בכל מקום שתרצו! סיור זום וירטואללי עם מיטב המדריכים הראשאם לכל המשפחה.  
מעבר לסיור
08.11.2019
3000 שנה בשעתיים
כניסות נסתרות, נקודות תצפית מרהיבות ומפגש עם המקומות הכי יפים ומרגשים ברובע היהודי.  
מעבר לסיור
19.06.2019
לכל שירייך אני כינור
לחגוג את ירושלים, לצעוד על אבניה המנגנות את יופייה וקסמה של המיוחדת בערי העולם. לשיר את המילים והתווים שממזגים בין שמיים וארץ, להרגיש את ההשראה של משוררי ירושלים שהיוותה בסיס ליצירות המופת.
מעבר לסיור
22.11.2018
בר מצווה
אתרי הרובע היהודי ממתינים לכם כבר 3,000 שנה! לא תבואו?! בר מצווה בקונספט "בר-ברובע". אירועי שיא בהתאמה אישית מוקפדת ואלגנטית עם זווית אחרת.  
מעבר לאירוע
22.11.2018
חתונה
במתחם המקום המיוחד ביותר בעולם, במקום בו העבר והעתיד נפגשים, במקום בו חווים את ההיסטוריה ובאווירה של ירושלים הקסומה – תוכלו לקיים חופה בלתי נשכחת.
מעבר לאירוע
22.11.2018
טקסים ואירועים
במתחמי האירועים שלנו הפרוסים על שטחים רחבי ידיים, באזור הרובע היהודי והכותל, באתרים היסטוריים מקורים ומוצלים, במיקום ייחודי שאין שני לו בכל העולם.
מעבר לאירוע
22.11.2018
בת מצווה
רוצים להפוך את בת מצווה של בתכם לאירוע מרגש ומיוחד? בת מצווה בקונספט "רובע- IT" אירועי שיא בהתאמה אישית מוקפדת ואלגנטית עם זווית אחרת.
מעבר לאירוע
מידע למבקר
אתרי תיירות
סיורים ברובע
יומן פעילויות
{{ $root.choicedDate }}
{{ data.startTime }}
{{ data.title }}
לא זמין
/
זמין
לרכישה +
לא זמין
/
זמין
לכל הפעילויות