סיורים ברובע
מרכז דוידסון - כרטיסים לחנוכה
+
צמוד לכותל המערבי שוכן לו גן ארכיאולוגי-מרכז דוידסון מרהיב ביופיו, הגן אוצר בתוכו ממצאים מתקופת בית המקדש הראשון והשני: חומת העיר ,המדרגות העולות לבית המקדש, הרחוב המקורי , חנויות מקוואות ועוד. סרטון על עולי הרגל יעורר לחיים ויחזיר אתכם אחורה בזמן. לפני הביקור או אחריו תוכלו להינות מקפה ומאפה בכניסה לאתר..
מעבר לסיור
+
החורבה - כרטיסים לחנוכה
+
הביקור בבית הכנסת שנבנה מחדש בכ"ו אדר תש"ע 12 מרץ  2010 מאפשר למבקרים , להתרשם מיופיו המיוחד של חלל בית הכנסת. מארון הקודש הגבוה בעולם לשמוע את סיפור המקום. לראות את ההיסטוריה. ומעל הכל ,להתפעל מתצפית מרהיבה , ממרפסת כיפת בית הכנסת 360 מעלות על ירושלים הבנויה..
מעבר לסיור
+
הבית השרוף - כרטיסים לחנוכה
+
הבית השרוף ביתם של משפחת קתרוס שהיתה אחת מ – 24 משפחות כהונה , בתקופת בית שני. מיצג אור קולי מרהיב יחזיר אותנו אחורה בזמן ויכניס אותנו לתוך חיי המשפחה ולימים האחרונים שלפני נפילת בית המקדש השני.
מעבר לסיור
+
נעים בעתיקה - סיורי סגווי בחנוכה
+
נעים בעתיקה סיור חדש ומיוחד במיקום הכי מדהים בגן הארכיאולוגי מרכז דוידסון. סיורי רכינוע (סגווי) באתרים הקסומים ביותר שירושלים הקדומה מציעה לנו
מעבר לסיור
+
נר איש וביתו חנוכה ברובע היהודי
+
הזדמנות נדירה להיכנס פנימה למגוון בתים עתיקים וחדשים למפגש ייחודי עם הדיירים שחיים בתוך תמונה היסטורית ובתים ציורים.
מעבר לסיור
+
הרפתקה ומסתורין בבתי הכהנים
+
הורים וילדים בסיור בלשי. מחפשים אחר הכד והמנורה האבודה, בסמטאות חשוכות, בין בתי העשירים מימי בית המקדש השני. לכשתמצאו את המטמון והאבדות , נקח אתכם למטבח הכהנים לקישוט סופגניות. 10 ש"ח בלבד למשתתף  
מעבר לסיור
+
סיורי חנוכיות ברובע היהודי
+
רק איתנו תזכו להדליק את נרות החנוכה, בקרדו הסגור – קרדו חנויות, בצמוד לשרידי חומות חשמונאיות! לזמר יחדיו "מעוז צור ישועתי" וכמובן לטעום סופגניות חמות.
מעבר לסיור
+
עששיות בגן הארכיאולוגי מרכז דוידסון
+
בואו לחגוג את חנוכה בסיור חגיגי לילי בליווי עששיות על חומת העיר העתיקה, בחג האורות. השנה אנו מחדשים עבורכם סיור עששיות ייחודי ומרתק, היורד אל מתחת לפני האדמה בירושלים של מטה ומטפס על מגדלים וחומות של ירושלים של מעלה. נרד אל תעלת הניקוז של ירושלים בימי הבית השני בחניון גבעתי, ונפסע בדרכם של מגיני ירושלים הקדומים, עד שנצא לאור אל הרחוב ההרודיאני שבגן הארכיאולוגי מרכז דודיסון, רוחב השוק המפואר שהפריד בין העיר העליונה להר הבית ושעדין ניכרים בו אותות החורבן.
מעבר לסיור
+
מידע למבקר
אתרי תיירות
סיורים ברובע
הזמנת כרטיסים
יומן פעילויות
{{ $root.choicedDate }}
{{ data.startTime }}
{{ data.title }}
לא זמין
/
זמין
לרכישה +
לא זמין
/
זמין
לכל הפעילויות
הפרשת חלה