חמשישי קייצי ברובע היהודי

סיור אור וירושלים

ירושלים של פסיפס


סיור אור וירושלים


ירושלים של פסיפס


מידע על הסיור

לקראת ימי הקיץ הנעימים ולילותיו הקרירים בירושלים, ובמסגרת "אירועי שנת ה-50 שנה לאיחוד העיר" משיקה החברה לשיקום הרובע היהודי, באהבה לאוהבי ירושלים את מיזם

"חמשישי קייצי ברובע היהודי"

בכל אחד מסופי השבוע של חודשי הקיץ (יולי אוגוסט 2017), נשמח לארח אתכם לסיורי ערב (חמישי) ובוקר (שישי) בסמטאות הרובע היהודי, ולקבלת שבת בשיר סיפור וזמר, בגן הארכיאולוגי מרכז דוידסון, למרגלות הכותל הדרומי, כולל ביקור בתערוכה המרגשת "לגעת ברגע" – המתמקדת ברגע המכונן של שחרור ירושלים העתיקה לפני 50 שנה.

סיורים ומופע קבלת שבת

סיורי ימי חמישי ערב 19:00-21:00, נק' מפגש שער ציון

 

ירושלים של פסיפס

סיור אומנותי יוצא דופן בעקבות אומנות עתיקה ומפוארת, בו נכיר פסיפסים קדומים ומודרניים, באתרי הרובע השונים – "הרובע ההרודיאני" ו"המגדל הישראלי" ונכיר את הפרויקט החדש של החברה לשיקום הרובע, "ירושלים של פסיפס", בקרדו ליד "מפת מידבא", המחייה מחדש את חנויות הקרדו הביזנטי.                                                        בתאריכים: 6/7, 20/7, 3/8, 17/8.

 

אור וירושלים

חוט של קסם שרוי על ירושלים ויש שהוא מתגבר דווקא כאשר הצללים מתארכים, בסיורינו הפעם נרתום דווקא את החושך והעלטה, כדי להכיר טוב יותר את אורה הנסתר של ירושלים. נצעד בינות לעתיקות הרובע ההרודיאני, רובע האצולה המפואר של ימי הבית השני, ובגן הארכיאולוגי של ירושלים – מרכז דוידסון נסייר עם עששיות על חומות העיר.                                     

 בתאריכים: 13/7, 27/7, 10/8.

 

 סיור סליחות ברובע היהודי

 בימים של סליחה והתחדשות נפסע על אבני דרך מלאות היסטוריה ורגש, נכנס לאתרי המורשת המרגשים ברובע היהודי- בית הכנסת החורבה, הרובע ההרודיאני והגן הארכיאולוגי מרכז דוידסון, נפגוש פייטן שינעים בפנינו בנעימות העדות השונות ונסיים בכותל המערבי עם המוני בית ישראל בתפילה לימים טובים ולהתחדשות.                     בתאריכים: 24/8, 31/8

סיורי שישי בוקר 11:00-13:00 ,נק' מפגש שער ציון

 

בן חורבה לתפארת

סיור מרגש ברובע היהודי, בעקבות חולמים, סופרים ועולי הרגלים, בין הישן לחדש, נתחקה ונכיר את מהלך יומם הפשוט של תושבי ירושלים של פעם, אנשי הישוב הישן והיוצאים מן החומות. בסיור נבקר גם במוזיאון חצר ישוב הישן ובעתיקות בית כנסת החורבה.

 בתאריכים: 7/7, 21/7, 4/8, 18/8, 1/9.

 

אל הרינה ואל התפילה

 סיור כיסופים בנתיבי בתי בכנסת ברובע היהודי יחל במרומי קבר דוד שבהר ציון, משם נמשיך אל הרובע היהודי, למתחם המפואר של ארבעת בתי הכנסת הספרדיים, בדרכנו אל "החורבה" נחלוף ליד בית כנסת וישיבת המקובלים "בית אל", נעלה אל התצפית המרהיבה מגג החורבה ונמשיך לבתי כנסת נוספים ברובע – תפארת ישראל, הצו"ף דב"ש של עדת המערביים ועוד – ונתבסם בסיפורי הכיסופים והתפילות רבות השנים אל ירושלים

בתאריכים: 14/7, 28/7, 11/8, 25/8.

 

יום שישי קבלת שבת בשיר סיפור וזמר: 14:00-15:30

נק' מפגש הגן הארכיאולוגי מרכז דוידסון ,שער האשפות 

השבת כבר נכנסת… בואי לקבל את האור שיורד"… ברוח שירם הקסום של לאה שבת ודורון מורלי, בואו והצטרפו אלינו לקבל את האור היורד על הגן הארכיאולוגי מרכז דודיסון, למרגלות הכותל הדרומי, במופע קבלת שבת מרגש – מוזיקה חיה, שירה מקודשת, ניגונים וסיפורים, עת החמה בראש האילנות ניצבת, יחד עם האומן אוריאל בן יצחק, שחי ונושם את הרובע היהודי עוד מנעוריו.

בשילוב ביקור בתערוכת "לגעת ברגע" – המנציחה את הרגע המכונן של שחרור ירושלים ואיחודה של בירת ישראל.

חוויה זוגית ומשפחתית קסומה, במרחב שאין דומה לו בכל העולם כולו!

קרדיט תמונות  מאוי ברוכאל,יעל הרמן

לרכישת כרטיסים לחצו על הכפתור הזמנת כרטיסים בראש העמוד /לחץ כאן

כרטיסים משולבים ניתן לרכוש דרך מוקד ההזמנות בטלפון מס' 02-6265906 

 

מידע חיוני

- חבילת "חמשישי קייצי" (שני סיורים + קבלת שבת): מבוגר: 65 ₪, ילד/אזרח ותיק: 40 ₪.
- שני סיורים: מבוגר: 50 ₪, ילד/אזרח ותיק 30 ₪.
- סיור (חמישי או שישי) וקבלת שבת: מבוגר: 40 ₪, ילד/אזרח ותיק 25 ₪.
- סיורים משולבים ניתן לרכוש במוקד ההזמנות 02-6265906
- סיור (ערב או בוקר) בלבד: מבוגר: 30 ₪, ילד/אזרח ותיק 20 ₪.
- קבלת שבת בלבד: מבוגר: 20 ₪, ילד/אזרח ותיק 15 ₪.
מידע למבקר
אתרי תיירות
סיורים ברובע
הזמנת כרטיסים
יומן פעילויות
{{ $root.choicedDate }}
{{ data.startTime }}
{{ data.title }}
לא זמין
/
זמין
לרכישה +
לא זמין
/
זמין
לכל הפעילויות
הפרשת חלה
9 אטרקציות ב 100